Czyszczenie boisk i placów zabaw

Czyszczenie boisk i placów zabaw.

Czyszczenie obiektów sportowych

Czyszczenie boisk ma na celu zapewnienie użytkownikom pierwotną jakość i bezpieczeństwo z korzystania z obiektu sportowego. Mycie nawierzchni boisk i kortów tenisowych realizowana jest za pomocą myjek ciepłowodnych, skutecznie wypłukują one mchy porosty, kurz oraz drobne kamienie z ich powierzchni.
Renowacja i konserwacja boisk i obiektów sportowych zwłaszcza polipropylenowych wymaga odpowiednich ruchów zapobiegawczych, nie wszyscy użytkownicy zdają sobie sprawę z konieczności dbania o odpływy wody, które często zatykają się liśćmi i piaskiem. Takie zaniedbanie może doprowadzić w konsekwencji do zniszczenia płyty boiska. Istotnym elementem jest konserwacja boiska po jego czyszczeniu, przez to pojęcie należy rozumieć impregnacja takiej powierzchni.

Czyszczenie i konserwacja placów zabaw

Czyszczenie placów zabaw ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa najmłodszym i tym starszym użytkownikom. Place zabaw te zamknięte należące do przedszkoli i te publiczne, miejskie w parkach i na skwerach osiedlowych wymagają szczególnej uwagi i podejścia. Negatywny wpływ warunków atmosferycznych, zabrudzenia wywołane przez spaliny samochodów oraz bakterie przenoszone przez psy oraz ptasie odchody mogą powodować u ludzi poważne choroby. Renowacja placów zabaw polega na dwutorowym działaniu, po pierwsze czyszczenie i dezynfekcja z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych i środków chemicznych biodegradowalnych i bezpiecznych dla użytkownika i środowiska. Kolejnym krokiem jest malowanie wcześniej zabezpieczonej powierzchni.

W skład oferty czyszczenia placów zabaw wchodzą:

 • czyszczenie i zamiatanie powierzchni łaskich, usuwanie śmieci, szkła
 • mycie ciśnieniowe
 • dezynfekcja
 • likwidacja grafiki z powierzchni infrastruktury

Konserwacja placów zabaw jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa ich użytkowników, zajmujemy się taką konserwacją wraz z przedstawieniem ich właścicielom odpowiednich raportów po zrealizowanych naprawach.

  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl