Czyszczenie Elewacji

Czyszczenie elewacji

nieróżni się zbyt wiele od czyszczenia dachów, używane są do niego tego samego rodzaju myjki ciśnieniowe o podobnej wydajności. Czyszczenie elewacji Łódź możne być realizowane przy użyciu drabin bądź systemu dostępu linowego (w miejscach trudno dostępnych).

Czyszczenie tynku musi być dobrze zaplanowane i przeprowadzone. Wyróżniamy kilka rodzai tynku: tynk mineralny, tynk silikonowy, tynk akrylowy, tynk silikonowy krzemionkowy. Każdy z tych tynków wymaga od nas szczegółowiej analizy oraz doboru sprzętu myjącego.

Mycie karcherem pod wysokim ciśnieniem mogło by doprowadzić do wypłukania tynku, a co za tym idzie narazić na duże straty właściciela nieruchomości.

Najczęstszymi zbrudzeniami występującymi na elewacjach są mchy, porosty bądź w skrajnych przypadkach osad z kurzu bądź zabrudzenia mechaniczne (smary, oleje), radzimy sobie z nimi bez żadnego problemu.

Zabrudzenia organiczne występujące na ścianach w krótkim czasie mogą doprowadzić do odparzania tynku. Prowadzi to do przedostawania się wilgoci w głąb muru, a to w szybkim tempie rodzi zagrożenie powstawania zarodników grzybów wewnątrz budynku. Mycie ścian domów oraz ich impregnacja zapobiega takim sytuacją.

Cena czyszczenie elewacji dobierana jest po wcześniejszym zapoznaniu się z problemem. Musimy dobrać odpowiedni sprzęt oraz środki chemiczne do konkretnego typu elewacji.

Nasze realizacje:

 • Czyszczenie elewacji klinkierowej
 • Czyszczenie elewacji pokrytej barankiem
 • Czyszczenie Sidingu Łódź
 • Czyszczenie elewacji drewnianej
 • Czyszczenie elewacji betonowej
 • Czyszczenie elewacji z piaskowca
 • Czyszczenie piaskowca
 • Czyszczenie elewacji z egły
 • Czyszczenie kamienia

Na życzenie klienta impregnujemy elewacje w celu zabezpieczenia powierzchni przed powstawaniem kolejnych zbrudzeń.

Czyszczenie sidingu tak jak mycie elewacji silikonowej wymaga od nas doboru odpowiednich ciśnień w maszynach, szczotek oraz chemii. Aby zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych usług przeprowadzamy darmową wycenę.

Zadzwoń darmowa wycena Czyszczenia elewacji Łódź

530 901 701

czyszczenie elewacji
  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl