Czyszczenie zsypów

Czyszczenie zsypów Łódź

Czyszczenie rur zsypowych ma na celu usuwanie niebezpiecznych bakterii, grzybów i pasożytów.  Czyszczenie zsypów z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych oraz ciepłej wody pod wysokim ciśnieniem gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania zsypu. Mycie przewodów zsypowych powinno być realizowane dwa razy w roku. Pierwsze czyszczenie ma na celu usunięcie nieprzyjemnych zapachów, oraz wybicie wszelkich grzybów, bakterii oraz pasożytów. Drugie mycie zsypów wybija zarodniki tych, że bywalców zsypów.

Mycie szuflad wywrotowych wchodzi w skład czyszczenia zsypów, to z nimi mają kontakt mieszkańcy a po ich otwarciu roznosi się nieprzyjemny zapach. Renowacja szuflad wywrotowych polega nie tylko na ich dezynfekcji i czyszczeniu ale również na naprawie elementów stalowych, które uległy korozji.

Czyszczenie komór zsypowych, czyli miejsca gdzie znajdują się wszystkie odpadki, jest bardzo ważnym elementem w całym procesie czyszczenia zsypów łódź. W zaniedbanej komorze zsypowej mogą zagnieździć się szczury, prusaki i inne robactwo przenoszące bardzo niebezpieczne dla człowieka choroby i pasożyty. Mycie komory zsypowej odbywa się w fazach. Pierwsza z nich to usunięcie dużych gabarytowo śmieci z komory, następnie nanosimy środek odkażający na wszystkie elementy komory zsypowej łącznie z kubłami na śmieci i ścianami. Kolejnym etapem jest mycie pod wysokim ciśnieniem. Następnie nakładamy kolejną warstwę środka bakteriobójczego zabijającego cysty i zarodniki grzybów. Na koniec nanoszona jest warstwa środków zapachowych aby odświeżyć zapach w całym zsypie oraz w rurach zsypowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowania renowacją zsypów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

530 901 701

  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl