O nas

AlpiWork

Dzięki połączaniu dwóch technik, wysokociśnieniowego czyszczenia powierzchni oraz dostępu linowego (prac alpinistycznych) proponujemy Państwu wynajęcie naszej firmy do realizacji zleceń w trudno dostępnych miejscach. Czyszczenie wysokociśnieniowe realizowaliśmy w  silosach, zbiornikach na pszenicę, kominach, wiatrakach, magazynach wielkopowierzchniowych i na innych obiektach prywatnych i komercyjnych. W okresie zimowy realizujemy dla naszych klientów taką usługę jak odśnieżanie dachów Łódź

Dzięki wykorzystaniu techników wysokościowych z naszej firmy do realizacji tego typu projektów macie Państwo pewność bezpiecznego zrealizowania usługi oraz oszczędność na wynajmie drogich podnośników.

Nasi technicy dostępu linowego posiadają międzynarodowe i rodzime szkolenia  ( IRATA oraz OTDL) dzięki czemu wszelkie prace na wysokości wykonywane są w sposób bezpieczny zarówno dla naszego pracownika jak i osób poruszających się w okolicach wykonywanego zlecenia.

Alpiwork powstało w 2010 roku z potrzeby wprowadzenia na rynek Łódzki atrakcyjnej pod względem ceny oraz jakości wykonywanej pracy firmy. Wykonywane zlecenia dla naszych klientów analizowane są i projektowane przez grono specjalistów z rożnych branż aby praca przebiegała szybo i bezpiecznie.

Nasze nastawienie

 1. 1
  Szybkie kallkulacje

  sporządzamy błyskawicznie zestawienie kosztów

 2. 2
  Znajomość tematu

  Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o wysoki standard swiadczonych usług. Cechuje nas dokładnośc nie tylko w czyszczeniu, ale i w zastosowaniu odpowiednich technik i środków do danych powierzchni.

 3. 3
  Zadania specjalne

  Nie ograniczany się do wymienionych w ofercie usług. Jeżeli jest coś jeszcze co możemy zrobić, nie wachaj się z nami skontaktować!

Czyszczenie wysokociśnieniowe DachówElewacjiKonstrukcji StalowychSilosówKondensatorów w zasięgu Twojej ręki!

Nie wahaj się!

Nasi doświadczeni technicy dostępu linowego (alpiniści przemysłowi) przeszkoleni są w systemie IRATA oraz OTDL. Dbałość o szczegóły, analityczne myślenie i rozwaga w działaniu te cechy jakie ich charakteryzują.

Kredyt

Potrzebujesz wsparcia finansowego na zamówienie naszych usług. Zapraszamy udzielimy odpowiedniej porady.

Działamy globalnie

Zasięg ogólnopolski naszych usług, na tym nie koniec, pomagamy w całej Europie!

Feedback

Pozostajemy w stałym kontakcie, dla nas ważna jest satysfakcja każdego klienta!

TECHNOLOGY FROM TOMORROW

Używamy tylko Produkótw Biodegradowalnych

 • nie utlenia , nie powoduje korozji metali kolorowych
 • nie groźny dla powierzchni malowanych i lakierowanych.
 • nie szkodliwy dla tworzyw sztucznych i gumy .
 • jest ekonomiczna i wydajna.
 • jest w 90% biodegradowalna

Chemia której używamy opiera się na mieszance surtefaktów roślinnych , środków powierzchniowo czynnych oraz wypełniaczy – zgodnie z Europejskim Rozporządzeniem w sprawie detergentów (WE) 648/2004 zaklasyfikowany jako środek biodegradowalny dodatkowo zgodny z dyrektywą 73/404/EEC – w sprawie biodegradacji , min. poziom 90%.

Pracujemy wytrwale by szlifować nasz fach i być postrzeganym jako najlepsza firma na rynku!

Dbałość o szczegóły, profesjonalne podejście do każdego klienta analiza przed podjęciem każdego ruchu. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie, staramy się aby nasze usługi wykonywane były na jak najwyższym poziomie a pozytywne opinie naszych partnerów utwierdzają nas w przekonaniu, e nasza praca wykonana została solidnie.

Beata Bednarz  – office manager AlpiWork

zobacz Nasze rekomendacje
Skontaktuj się z Nami

Masz pytania?

Czekamy na Twój odzew!

info@alpiwork.pl

info@alpiwork.pl

Łososiowa 24 lok 10,

91-496 Łódź

Masz jakieś pytania? potrzebujesz pomocy? napisz do nas chętnie doradzimy..

 • 5 + 13 =
  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl