Czyszczenie Dachów

CZYSZCZENIE DACHÓW

Do czyszczenia dachów Łódź pokrytych dachówką betonową i klinkierową wykorzystujemy myjki o niższym ciśnieniu aby nie uszkodzić wierzchniej powłoki dachówki.

Wysokociśnieniowe czyszczenie dachu usuwa z jego powierzchni takie zabrudzenia jak: mchy, glony, porosty, zabrudzenia z sadzy, pyły i inne

Nasze realizacje:

 • Czyszczenie dachówki betonowej Łódź
 • Czyszczenie dachówki klinkierowej
 • Czyszczenie dachów Łódź
 • Czyszczenie dachów pokrytych papą
 • Czyszczenie dachów pokrytych membraną
 • Czyszczenie dachówki ceramicznej Łódź
 • Czyszczenie dachówki klinkierowej Łódź

Do czyszczenia dachów używamy specjalnych szczotek obrotowych, które rewelacyjnie usuwają wszelkie zabrudzenia a przy tym nie uszkadzają mytej powierzchni.

Czyszczenie dachu Łódź gwarantuje właścicielom, że ich dach nie będzie wymagał gruntownej renowacji. Wszelkie zabrudzenia prowadzą do korozji czy to dachówki betonowej czy blachodachówki. Dbanie o czystość dachu gwarantuje długoletni żywot dachówki. Do każdego czyszczenia dachówki dobieramy odpowiednie środki chemiczne oraz ciśnienie wody. Mycie dachówki Łódź to proces, który musi zachować swoje składowe aby przyniósł dobry efekt.

Cennik czyszczenia dachu:

Z reguły ceny ustalamy po wykonaniu wizji lokalnej u klienta, która jest darmowa i niezobowiązująca. Dobieramy wtedy odpowiednie środki chemiczne, te do czyszczenia dachówki oraz te do jej impregnacji. Niemnie jednak koszty wykonania usługi czyszczenia dachu zwykle nie przekraczają 10zł za metr kwadrat. Ceny wyjściowe to 2,30 zł metr kwadratowy, lecz nie wliczona jest w tę kwotę impregnacja dachówki. Cennik mycia dachu możecie otrzymać Państwo od nas po kontakcie telefonicznym i przesłaniu na @ kilku zdjęć dachu.

Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonania usługę czyszczenia dachówki w obiektach innych niż domy prywatne prosimy również o kontakt poprzez mail. Czyścimy obiekty sakralne, kościoły, synagogi oraz obiekty komercyjne. Renowacja gontu, czyszczenie drewnianych podbitych bądź dachów ze strzechy.

Zadzwoń i umów się na darmową wycenę Czyszczenia dachu 530 901 701

Czyszczenie dachu łódź
  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl