Czyszczenie Elewacji

Czyszczenie elewacji

nieróżni się zbyt wiele od czyszczenia dachów, używane są do niego tego samego rodzaju myjki ciśnieniowe o podobnej wydajności. Czyszczenie elewacji Łódź możne być realizowane przy użyciu drabin bądź systemu dostępu linowego (w miejscach trudno dostępnych).

Czyszczenie tynku musi być dobrze zaplanowane i przeprowadzone. Wyróżniamy kilka rodzai tynku: tynk mineralny, tynk silikonowy, tynk akrylowy, tynk silikonowy krzemionkowy. Każdy z tych tynków wymaga od nas użycia innych technik mycia i doboru odpowiedniego sprzętu myjącego.

Mycie karcherem pod wysokim ciśnieniem mogło by doprowadzić do wypłukania tynku, a co za tym idzie narazić na duże straty właściciela nieruchomości.

Mycie elewacji z mchu:

Najczęstszymi zbrudzeniami występującymi na elewacjach są mchy, porosty bądź w skrajnych przypadkach osad z kurzu bądź zabrudzenia mechaniczne (smary, oleje), radzimy sobie z nimi bez żadnego problemu.

Zabrudzenia organiczne występujące na ścianach w krótkim czasie mogą doprowadzić do odparzania tynku. Prowadzi to do przedostawania się wilgoci w głąb muru, a to w szybkim tempie rodzi zagrożenie powstawania zarodników grzybów wewnątrz budynku. Mycie ścian domów oraz ich impregnacja zapobiega takim sytuacją.

Cena czyszczenie elewacji

dobierana jest po wcześniejszym zapoznaniu się z problemem. Musimy dobrać odpowiedni sprzęt oraz środki chemiczne do konkretnego typu elewacji. Niemniej jednak ceny za czyszczenie elewacji rozpoczynają się od 2zł za metr kwadratowy a kończą na 14zł za metr kwadratowy. Aby dokładnie określić cenę możecie nam Państwo przesłać na @ zdjęcia elewacji z informacją o jej powierzchni. Na ich podstawie określimy cenę za wykonanie usługi mycia elewacji.

Nasze realizacje:

 • Czyszczenie elewacji klinkierowej
 • Czyszczenie elewacji pokrytej barankiem
 • Czyszczenie Sidingu Łódź
 • Czyszczenie elewacji drewnianej
 • Czyszczenie elewacji betonowej
 • Czyszczenie elewacji z piaskowca
 • Czyszczenie piaskowca
 • Czyszczenie elewacji z egły
 • Czyszczenie kamienia

Na życzenie klienta impregnujemy elewacje w celu zabezpieczenia powierzchni przed powstawaniem kolejnych zbrudzeń.

Czyszczenie sidingu tak jak mycie elewacji silikonowej wymaga od nas doboru odpowiednich ciśnień w maszynach, szczotek oraz chemii. Aby zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych usług przeprowadzamy darmową wycenę. Siding jak każdy materiały poliuretanowy może z biegiem czasu ulec odbarwieniu, z tego powodu należy co kilka lat przeprowadzić jego renowację.

Zadzwoń darmowa wycena Czyszczenia elewacji Łódź

530 901 701

czyszczenie elewacji
  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl