Czyszczenie Kostki Brukowej

Czyszczenie kostki brukowej Łódź

Usuwanie nalotów z kostki brukowej, czyszczenie drewnianych tarasów czy mycie patio przy użyciu urządzeń wysokociśnieniowych oraz myjek na ciepłą wodę w szybkim czasie doprowadzi twoją nieruchomość do czystości. Mycie chodników z mchów oraz usuwanie z jej powierzchni nalotów.

Specjalizujemy się w czyszczeniu wszelkich powierzchni płaskich. Czyścimy ciśnieniowo i uszczelniamy wszystkie typy nawierzchni takie jak kostka brukowa, płyta chodnikowa, beton i kamień naturalny.

Po wyczyszczeniu nanosimy warstwę ochronną, która ma za zadanie uniemożliwienie pojawienia się glonów lub porostów.

Płyty chodnikowe na patio są bardzo porowate przez co zachowują dużą ilość wody, czyniąc je atrakcyjnym środowiskiem dla wszystkich rodzajów chwastów, alg, porostów i mchów. Zieleń która powstaje na powierzchni kostki brukowej to połączenie tej wody oraz zarodników mchów unoszących się w powietrzu.

Przy wykorzystaniu naszej wiedzy i umiejętności w pozbywaniu się tego typu nieczystości możecie być Państwo pewni że wasze podwórze będzie znów cieszyło oko.

Czyszczenie kostki brukowej Cena

Ceny za czyszczenie kostki brukowej dobierane są indywidualnie, przeprowadzamy darmową wycenę na miejscu u klienta. Na specjalne życzenie możemy zrealizować darmowy pokaz czyszczenia kostki brukowej w Łodzi. Cennik mycia kostki brukowej od 2zł za m2 do 10zł za m2 w przypadku gdy kostka była narażona na zabrudzenia takie jak smary czy oleje.

Czym czyścić kostkę brukową?

Mycie kostki brukowej realizujemy przy pomocy myjek ciśnieniowych z szczotką obrotową, która generuje duże ciśnienie oraz skutecznie odrywa porosty od podłoża. Drugą naszą bronią są środki grzybobójcze, które nanosimy przed rozpoczęciem mycia. Mają za zadanie zabić zarodniki grzybów tak aby nie przenosiły się podczas mycia w inne miejsce.

Czyszczenie kostki brukowej Łódź, zadzwoń darmowa wycena

530 901 701

  Zadzwoń teraz

  Szukasz ekipy od zadań specjalnych?

  Skontaktuj się z nami i oddaj sprawy w ręce profesjonalistów!
  Zapraszamy do współpracy.

  ADRES

  Łososiowa 24 Lokal 10,
  91-496 Łódź

  TELEFON

  +48 530 901 701

  EMAIL

  info@alpiwork.pl